ZRÓB COŚ! Międzypokoleniowe warsztaty stolarskie

seniorzydodruku

Zapisy już ruszyły! Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Już w listopadzie Fundacja Animatornia | Zakład startuje ze świeżutkim projektem! Od listopada zaczynamy międzypokoleniowe warsztaty stolarskie. Chcesz nauczyć się majsterkowania od bardziej doświadczonych? A może chciałbyś podzielić się z młodymi swoją wiedzą zdobywaną przez lata? W Zakładzie łączymy młodych i starych. Zapisy już wkrótce!

Projekt “ZRÓB COŚ! Międzypokoleniowe warsztaty stolarskie” dofinansowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach konkursu „Seniorzy w Akcji”.

logo_swa_72dpilogo e malelogo_PAFW_kolorowe

 

 

POSZUKIWANY – POSZUKIWANA!

Majsterkowicz 60+… niby bez wykształcenia kierunkowego, ale potrafi zmajstrować nie jedno… na pewno znacie kogoś takiego! W związku z faktem, że w najbliższym czasie rozpoczynamy projekt ZRÓB COŚ! Międzypokoleniowe warsztaty stolarskie, poszukujemy majsterkowiczów chcących zaangażować się w projekt. Wszelkie kontakty dla osób potencjalnie zainteresowanych podrzucajcie na zosia@animatornia.org.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się za dwa tygodnie, 26.10.2014, w niedzielę, o godzinie 15:00. Majsterkowiczów zapraszamy do Zakładu, przy ul. Wawrzyniaka 39!

One Reply

Dodaj komentarz