re:animacje przestrzeni

 Plac Asnyka dla Ludzi!

t

Inicjatywa Plac Asnyka dla ludzi. Ruch przeciwko salonowi dla umarłych.

http://placasnyka.pl/

Plaża Jeżyce

Odkąd na Kościelnej rozebrany został Dynamix pozostał po nim tylko olbrzymi pusty plac wypełniony piaskiem. Re:animujmy razem tą przestrzeń!

https://www.facebook.com/PlazaJezyce

Jeżyce są deficytową dzielnicą jeśli chodzi o otwartą przestrzeń na świeżym powietrzu. Sporo miejsc typowo marnuje się niewykorzystane. Zamiast leżeć odłogiem sprawmy, by przestrzeń ta służyła nam – mieszkańcom.

Jeżycki Dzień Rojbra

294270_10201227743604253_1508350682_n
!!! Dzień dobry, cześć i czołem !!!Jesteś Jeżyckim Rojbrem? Niecnotą? Huncwotem? Ha nie wiesz co to znaczy? Zapytaj rodzica, babkę, ciotkę, chwyć ich pod rękę i przybądź 1 czerwca na plac Asnyka!Może się czegos nauczysz? A może coś nowego odkryjesz? Na pewno nie będziesz się nudził!!!!Z całej WUCHTY niemożliwych atrakcji będziecie mogli wziąć udział w:
>> warsztatach plastycznych*
>> zabawach muzycznych
>> malowaniu twarzy
>> puszczaniu baniek mydlanych małych i dużych
>> zabawach z chustą
>> nauce chodzenia na szczudłach
>> projekcji filmowej

Przybywajcie tłumnie! I mali i duzi!
https://www.facebook.com/events/598436806841886/?ref=22

Zalep se Pan dziurę!

Przeprawa przez poznańskie ulice może być nie lada wyzwaniem. System dziur wszelakich stał się już chyba normą. Ułatwmy więc i sobie i innym życie.

Sposoby na pokazanie wyrw są przeróżne – od kolorowej farby, po łaty z mini ogródków. Formy są dowolne – ważne, by było kolorowo i widocznie.

A może stanie się cud i zaczną znikać? Sprawdźmy! Akcja start!
https://www.facebook.com/events/162548547249549/?ref=22

Wolne Ogrody
zdjęcie 2

Brudny skwer w centrum, kawałek zdechłej trawy po drodze na tramwaj, szaro brunatne klomby przy głównych ulicach… tak to jest nasza miejska zieleń.

Skoro możemy decydować o sobie dlaczego nie o tym co nas otacza? Czy chcielibyście z przyjemnością w drodze do pracy przechadzać się kolorową ulicą? Czy chcielibyście usiąść na własnoręcznie zrobionych ławkach?

To zapraszamy do pracy razem z nami! Będą akcje mniejsze i większe. Niektóre będą tylko inspiracją – podrzucimy pomysły, które każdy chętny w kilka chwil zrobić będzie mógł własnym sumptem. Inne przestrzenie przekształcimy wspólnie w ramach warsztatów.

Poczuj się częścią przestrzeni, która Cię otacza – poczuj że jest także Twoja!

Dołącz do akcji! https://www.facebook.com/events/477306789016812/?ref=22

 

Dodaj komentarz